467 50 78
(044)

Чар Книга 1.0: Про віру і волю. Рукописна книга XV століття (Manuskript 408, Voynich manuskript, "Рукопис Войнича")


Чар Книга 1.0: Про віру і волю. Рукописна книга XV століття (Manuskript 408, Voynich manuskript, "Рукопис Войнича") Чар Книга 1.0: Про віру і волю. Рукописна книга XV століття (Manuskript 408, Voynich manuskript, "Рукопис Войнича")
Надається версія повного прочитання тексту рукописної книги, створеної на початку 15 століття і знаної під назвами: Manuskript 408, Voynich manuskript, "Рукопис Войнича".
Манускрипт нажив популярності в світі, як одне із найбільш таємних шифрованих послань, що не можна було прочитати попри всі багаторічні спроби.
Представлена перша версія реконструкції тексту рукопису покликана довести правомірність гіпотези, висловленої Дж. Стойко, про україномовність тексту цього рукопису.
Чому Чар-Книга? Тому, що  є можливість не тільки прочитати текст, який пропонується в цій реконструкції рукопису. Ви зможете прочитати текст, який крім Вас ніхто ніколи не читав на планеті Земля, якщо скористаєтесь тією методикою прочитання, яка подана в цій книзі. Більше того, прочитати такий текст, котрий крім Вас більше ніхто і ніколи, швидше за все, не буде читати. Бо все залежить від суто Вашого знання та чуття Слова, від саме Вашої точки зору.
Пов'язані товари