467 50 78
(044)

Богдан Хмельницький (Роман-трилогія)


Богдан Хмельницький (Роман-трилогія) Богдан Хмельницький (Роман-трилогія) Богдан Хмельницький (Роман-трилогія)
Книга 1 : Перед бурею.
У романі М. Старицького «Перед бурею», який є першою книгою трилогії «Богдан Хмельницький», відображені події, що передували Національно-виз­вольній війні українського народу (1648−1654 рр.). На широкому історичному тлі автор показує побут епохи, розгул польської шляхти, безправ’я українського селянства та козацтва, військові виправи запорожців і підготовку до загальнона­родної збройної боротьби проти Польщі.

Книга 2 : Буря.
Роман М. Стариџького «Буря» — друга книга трилогії «Богдан Хмель­ниџький». Зображені в романі події — час початку Наџіонально–визвольної війни українського народу (1648−1654 рр.). У џентрі твору розгортаються картини підготовки та битв на Жовтих Водах і під Корсунем, які закінчилися повною перемогою повстанџів і поразкою головних військових сил Речі Посполитої.

Книга 3 : На пристані.
Роман М. Старицького «На пристані» — третя, завершальна книга трилогії «Богдан Хмельницький». У романі зображені події Національно-визвольної війни українського народу (1648−1654 рр.) проти польської шляхти та уніатів, битви під Пилявцями, Збаражем, Берестечком.

Пов'язані товари