467 50 78
(044)

Спогади (1861-1907)


У спогадах відомого українського діяча Євгена Чикаленка подається розгорнута характеристика громадського та культурного руху в Україні кінця ХІХ–поч. ХХ ст.

Читач знайде в книзі чимало цікавих та маловідомих фактів про діяльність Б. Грінченка, М. Лисенка, В. Антоновича, М. Комарова, Д. Пильчикова, В. Науменка, братів Тобілевичів, П. Стебницького, Л. Жебуньова та багатьох інших видатних представників української інтелігенції.

Є. Чикаленко ніколи не зрікався свого українства і засвідчив свою відданість батьківщині не лише словами, а й ділами. Завдяки його подвижництву й підтримці видавалися українські книги та часописи, відкривались школи, українське слово звучало на вечорах і концертах.

Поміщик і землевласник, який умів і любив працювати на землі, знав і поважав свій народ, Євген Чикаленко був одним з найяскравіших представників української інтелігенції. Його слово, через десятки років звернене до читача, не лише розповість нам про минуле, а й стане підтримкою в сьогоднішньому нашому житті.
Пов'язані товари