467 50 78
(044)

Діаріуш подорожній. ТТ.1-5. Факсимільне видання.


Діаріуш подорожній. ТТ.1-5. Факсимільне видання. Діаріуш подорожній. ТТ.1-5. Факсимільне видання.
Офіційна анотація
Вашій увазі пропонується факсимільне видання повного тексту щоденника Пилипа Орлика 1720-1733 рр.: "Діаріуш подорожній, який в ім’я Троїці найсвятішої, розпочатий в року 1720 місяця жовтня дня 10-го".
"Пилип Орлик був благодатною фігурою в історії не тільки своєю біографією гетьмана у вигнанні, але головно завдяки "Договорам і постановам" – т.зв Бендерській Конституції, яку часом представляють як першу демократичну конституцію у світі. "Діарій" Пилипа Орлика, який охоплює кілька років життя гетьмана у вигнанні, цікавий тим, що відкриває як особисті й інтимні сторони життя й побуту гетьмана, так і його політичну діяльність, де не все було прямолінійно і не все робить йому честь. Але не забуваймо, що "Діарій" є документом, що писався як особистий щоденник..." Ірина Дмитришин (з передмови до видання)
Видання українською (передмови) та мовою оригіналу (текст щоденника – польською мовою XVIII століття).Перед вами видання, в якому надрукований щоденник відомого українського гетьмана Пилипа Орлика. Ви дізнаєтесь багато невідомих фактів з особистого та політичного життя у період вигнання  видатного гетьмана України
Пов'язані товари