467 50 78
(044)

Діди, трикутники, облизування літаків, кінець і початок світу


Діди, трикутники, облизування літаків, кінець і початок світу Діди, трикутники, облизування літаків, кінець і початок світу Діди, трикутники, облизування літаків, кінець і початок світу
Ця книжка когось роздратує, а когось розсмішить, хтось скривиться, як середа на п’ятницю, а хтось задзвонить приятелю чи приятельці, щоб разом посміятися, хтось обуриться на автора за блазнювання, а комусь автор догодить своїм бурлескним письмом. Зрештою, це авторське право бути таким, як вимагає свобода творчості, яку ще ніхто не скасовував, а радше навпаки – всі прагнуть до неї.
Олег Гердій – чоловік добре освічений в різних галузях, у нього природне відчуття (тут би канонічно згадати про гармонію, проте…) дисгармонії як антитези світової впорядкованості, коли реальне заміщується фантастичним та ще й приправленим перченим словом.
Автор не церемониться зі своїми вигаданими персонажами: може занурити  у «вторинний продукт» людської життєдіяльності або спонукати до прогулянки з Юнгом та Фройдом. Ще він спричиняє різні перетворення, коли народжуються дідобджолята або внаслідок експериментів Адама і Єви з’являються нові види від схрещення грибів з комахами.
Пов'язані товари