467 50 78
(044)

Диво-Жінка. Том 1. Брехня. Рік перший


Диво-Жінка. Том 1. Брехня. Рік перший Диво-Жінка. Том 1. Брехня. Рік перший Диво-Жінка. Том 1. Брехня. Рік перший
Диво-жінка — героїчна, невпинна, культова. Із Лассо Правди в руках і силою богів у серці, принцеса Діана з Феміскири — у людському світі відома як Диво-Жінка — чи не найвеличніша супергероїня коміксів.

Але хто вона насправді така? Навіть сама Диво-Жінка не знає напевно. Під обкладинкою цієї збірки об’єднано дві книги нової серії «Диво-Жінки», у яких героїня намагається саме в цьому розібратися.

У «Брехні» вона намагається відшукати свої справжні спогади в хаосі, спричиненому Відродженням. Диво-жінка хоче повернутися додому і звертається до своєї давньої подруги Гепарди — єдиної, хто пам’ятає шлях до Феміскири. Але їм на перешкоді стають ускладнені стосунки, африканські божества й непередбачувані небезпеки.

У «Році першому» ми бачимо саме те минуле, яке героїня намагалася відшукати: життя на Феміскирі, знайомства зі Стівеном Тревором й Еттою Кенді, перші дні у світі чоловіків і жахи, з ними пов’язані.

Омнібус об’єднує випуски 1-12, 14 та особливий випуск «Диво-Жінка: Відродження». Легендарний автор Диво-Жінки Ґреґ Ракка повернувся до персонажки вперше за довгий час, а на допомогу йому прийшла команда зіркових художників включно з Ліамом Шарпом та Ніколою Скотт.
Пов'язані товари