467 50 78
(044)

Голос і звуки рідної мови


Голос і звуки рідної мови Голос і звуки рідної мови Голос і звуки рідної мови
У книжці викладено матеріал, що поглиблює середньошкільне знання з фонетики та фонології, розширює обрії бачення природи нашого усного мовлення. Подано відомості про таке складне і багатоаспектне явище, як людський голос. Розкрито значення важливих елементів комунікації, пов’язаних із поняттями слухати – чути – мовчати. Переборюючи стереотипне уявлення про звук, автор прагне показати сучасне розуміння цього феномену; звертає увагу на явище звукосимволізму, що десятиліттями було зігнороване як розділ науки про мову.

Значну увагу зосереджено на основних параметрах такої характерної ознаки української мови, як милозвучність, а також на маловідомих нашій освіченій громадськості фактах, пов’язаних з історією створення нашої старослов’янської азбуки – кирилиці. Належно опрацьовані матеріали другої частини  сприятимуть закріпленню знань про українське мовлене коло.

Видання призначене для студентів ІІІ-VІ курсів, які прагнуть стати публічними діячами, оволодіти усномовною професією, а також для вчителів-словесників, магістрантів, аспірантів, учнів старших класів, для всіх, кого цікавить усне мовлення як найважливіша форма людської мови.
Пов'язані товари