467 50 78
(044)

Комплект книг в коробці «Україна: хронологія розвитку. З давніх часів до Люблінської унії» Том І, ІІ, ІІІ


Комплект книг в коробці «Україна: хронологія розвитку. З давніх часів до Люблінської унії» Том І, ІІ, ІІІ
Комплект книг "Україна: хронологія розвитку"(ТОМИ І, ІІ, ІІІ) в коробці. Видання посіло ІІІ місце в номінації «Моя країна» в рамках VI Московського міжнародного книжкового конкурсу «Мистецтво книги» (червень 2009 р.). Пропонуємо Вашій увазі унікальне багатотомне видання «Україна: хронологія розвитку», мета якого показати єдність України через призму історичного становлення. До складу комплекту увійшли книги серії «Україна: хронологія розвитку»:
1. Книга «Україна: хронологія розвитку. З давніх часів до пізньої античності» Том I. Науково-популярне видання, яке висвітлює в хронологічній послідовності історичний розвиток України з давніх часів до пізньої античності. Багато фактів, чудові ілюстрації допоможуть Вам краще пізнати історію України. Розраховане на широке коло читачів. Може бути використане як джерело додаткової інформації щодо вивчення курсу історії. Диплом І ступеня в номінації «Моя Країна» національного конкурсу «Краща книга України» ІІІ Київської міжнародної виставки.
2. Книга «Україна: хронологія розвитку. Давні слов`яни. Київська Русь» Том ІІ. Видання, в якому висвітлюється історичний розвиток українських земель від доби раннього середньовіччя до монгольської навали середини ХІІІ ст.
3. Книга «Україна: хронологія розвитку. Від Батиєвої навали до Люблінської унії» Том IІI. Науково-популярне видання розміщує багато історичних портретів відомих державних і церковних діячів, філософів і богословів, поетів і живописців; велике різноманіття ілюстрацій світських та духовних пам'ятників архітектури і скульптури, літературних творів, картин, зображень військових походів та битв, що приверне увагу читачів. Диплом І cтупеня в номінації «Минувшина» X Всеукраїнського рейтингу «Книжка року 2008».
Пов'язані товари