467 50 78
(044)

Козацька держава як ідея в системі суспільно-політичного мислення XVI–XVIII століть. Комплект Книга 1, Книга 2


Козацька держава як ідея в системі суспільно-політичного мислення XVI–XVIII століть. Комплект Книга 1, Книга 2 Козацька держава як ідея в системі суспільно-політичного мислення XVI–XVIII століть. Комплект Книга 1, Книга 2 Козацька держава як ідея в системі суспільно-політичного мислення XVI–XVIII століть. Комплект Книга 1, Книга 2
У виданні репрезентується ціла епоха нашої державності, а саме – віхи, становлення та руйнація Козацької держави, механізм її творення та складнощі цього процесу. Автор будує свою систему розмислів на аналізі державно-правових актів, договорів гетьманів із державами, а також на літературних джерелах – вишуканих зразках поетичного мистецтва. Згадуються мільйонні жертви, принесені на вівтар боротьби за волю й незалежність, котра тривала від повстання Северина Наливайка в кінці XVI століття й по Коліївщину 1768 р. Особлива увага приділена міжконфесійному становленню та діяльності гетьманів-державотворців.

У другій книзі видання автор акцентує увагу на спробах врятувати українську державність, зокрема на орієнтаційних ідеях Богдана Хмельницького, боротьбі Пилипа Орлика, Івана Скоропадського та Павла Полуботка за збереження Козацької держави, яка, попри всі зусилля, була приречена на швидку загибель. Автор будує свою систему розмислів на аналізі державно-правових актів, договорів гетьманів із державами, а також на літературних джерелах — вишуканих зразках поетичного мистецтва. Окрема увага приділена «Історії русів» як одній з найвизначніших пам’яток національної самооборони. Книги доповнені рідкісним ілюстративним матеріалом.
Пов'язані товари