467 50 78
(044)

Ліхтарики надії


Ліхтарики надії Ліхтарики надії Ліхтарики надії
95 грн
К
Що треба людині для щастя?
Відповідь на це питання намагається відшукати молода вчителька китайської мови з Пекіна Лі Мей.
Відкинувши забобони й перестороги патріархального суспільства, вона відкриває для себе досі незнаний світ людських стосунків і нарешті знаходить свою любов. Їй у цьому допомагають її учні-іноземці, серед яких українка Аліса. Очима Аліси читач побачить загадковий Китай, побуває в найвизначніших місцях цієї країни, а також там, куди туристів зазвичай не возять, дізнається про місцеві традиції та побут пересічних китайців.
Книга про те, як важливо любити життя і людей, аби знайти свою долю. Головна героїня, китаянка Лі Мей, заради особистого щастя пішла проти стереотипів свого суспільства. Читач побачить неупередженим поглядом досі майже невідомий і загадковий для європейців Китай таким, яким його не бачать туристи.
Вікторія Пономарьова за освітою історик, закінчила Харківський державний університет. Це її перша книжка, до цього книги не писала, але спостерігала життя в різних країнах світу — Мозамбіку, Анголі, Італії, Китаї, куди завдяки долі та роботі чоловіка потрапляла на доволі довгі проміжки часу. Любить читати та слухати аудіокниги, захоплюється творами сучасних українських письменників. Дуже любить подорожувати, і не тільки за кордон, але й Україною. Обожнює Київ, не постійно мешкає з чоловіком і де живуть її дорослі діти.
Пов'язані товари