467 50 78
(044)

Міфи та містифікації


Міфи та містифікації Міфи та містифікації Міфи та містифікації
45 грн
К
Історичний розвиток будь—якого народу неминуче супроводжується низкою міфів, творцями яких стають несумлінні автори або занадто «сумлінні» містифікатори. Саме цим явищам і присвячені історії " Міфи міфічної імперії", "Бійтеся оракулів!..", "Кремлівські "тіні командора", "Цей підступний "укрїнський санскрит", "Богдан Хмельницький: міфи, притчі й документи"... відомого письменника Богдана Сушинського, автора 20-томної епопеї "Війна імперій" та багатьох інших історичних і пригодницьких творів.
Полемічні нотатки на полях давнописів, наукові розвідки, критичні роздуми над історичними екскурсами попередників і сучасників здійснюються автором на основі глибокого фактологічного аналізу джерел, більшістьіз яких розглядається під таким кутом зору вперше.
Своєрідний стиль, філософська, афористична манера спілкування з вчителем, а також імідж "розвінчувана наукоподібних міфів і містифікацій", який давно утвердився за професором, академіком Богданом Сушинським у науковому  світі,- все це робить пропоноване видання цікавим не лише для науковців , студентів та викладачів, але й для широкого читацького загалу.
Пов'язані товари