467 50 78
(044)

Мудація


Правда, гарна обкладинка? А от про текст відгукується Тарас Прохасько:
“Нову книжку прийнято з чимось порівнювати, бо нема книжки, яка би не була подібною на якусь іншу. Але це не той випадок. Я переконаний, що невдовзі якраз із Мудацією будуть порівнювати ще новіші книжки, які треба буде з чимось порівняти. Щодо Ромка Чихарівського, то його проза пригадує так завані стереомалюнки, які були популярними п’ятнадцять років тому. Їх друкували навіть на учнівських зошитах. Треба було приставити малозрозумілий малюнок до носа, сконцентрувати погляд і повільно віддаляти рисунок від себе. Через яких кільканадцять сантиметрів — за умови достатньої концентрації — площинний малюнок переходив у тримірний простір. Як вони це робили — невідомо. Як це робить Ромко — теж невідомо. Але ефект той самий”.

“Цій книзі не потрібна красива обкладинка. Їй не потрібні численні рецензії, зайва реклама та антураж. Ви не будете шукати вільний час, щоб прочитати її, все інше стане другорядним з першого аркуша. Він – спокусник: заграє, фліртує і заплутує. Він – мерзотник: затягує у сплетіння думок і, насміхаючись, грається з Вами. Він – розрадник: зігріває словом, але інколи надто пекучим. Говорить гарно, але завжди правду. Ви не помітите коли наступна сторінка виявиться останньою, а потім ви станете одним цілим з книгою, ви станете одним цілим з автором, бо він – Роман Чихарівський!”
Іван Байдак

Довідка:
Ромко Чихарівський народився 4 жовтня 1995 р. на Тернопільщині, закінчив Теребовлянську гімназію. Випускник Малої академії наук України (секція “Літературна творчість”, 2013 р). Свою першу книгу “Святі не вимовляють “р” написав і видав у 16 років. Навчався у Львівському національному університеті на філологічному факультеті, був учасником резиденції для молодих україномовних письменників “Станіславський феномен” (травень 2014).
Пов'язані товари