467 50 78
(044)

На новий шлях. Чому я не хочу вертатися до СРСР?


На новий шлях. Чому я не хочу вертатися до СРСР? На новий шлях. Чому я не хочу вертатися до СРСР? На новий шлях. Чому я не хочу вертатися до СРСР?
Чому я не хочу вертатися до СРСР? Та мабуть тому не хочете, що і не можете. Ні, гуглянці, я, звичайно, не сумніваюся у вашій фантазії. Ви мені можете навести тисячу причин, чому ви саме не хочете повертатися до СРСР. Скажете, наприклад, що тоді всі ходли в однаковому одязі. І не просто в однаковому, а в однаково страшезному. Також пригадаєте, що шампанське, мандарини та інші смачні продукти і напої можна було дістати тільки до свят. Та й тоді — не факт, бо всяке буває — то черги, то товари скінчилися. А можете ще сказати, що в часи СРСР не випускали за кордон так, як зараз. Та що й казати, в кожного знайдеться якась своя причина. Навіть в тих, хто СРСР своїми очима й не бачив ніколи. Тобто в ті часи у свідомому віці не жив.

Але що б в и не казали, головною завадою на шляху повернення до СРСР стане саме те, що туди неможливо повернутися. Неможливо, бо машина часу реальною залишається тільки на сторінках книжок.

Чому я не хочу повертатися до СРСР… Та не чому б не хотіли — це не важливо. Раз ви вже живете зараз, значить то не для вас — життя в СРСР. Радійте тому, що в вас є і думайте про те, що хтось колись буде гадати — чому він не хоче првернутися в наші часи? А причини будуть, будуть...
Пов'язані товари