467 50 78
(044)

Недержавні таємниці. Нотатки на берегах пам'яті


Недержавні таємниці. Нотатки на берегах пам'яті Недержавні таємниці. Нотатки на берегах пам'яті Недержавні таємниці. Нотатки на берегах пам'яті
"Недержавні таємниці" – це щира розмова третього Президента України Віктора Ющенка про приватні сторінки біографії: про кохання і кар’єрні повороти, життя і смерть найдорожчих людей. У книжці він оповідає, як перетнулися долі його батьків – Андрія і Варвари, про диво віщих снів і гіркий полиновий хліб дитинства.

Чому бандити не сидять у тюрмах? Чому президент Ющенко відмовився повертати у дію Конституцію 1996 року? Чи планувався державний переворот у вересні 2005 року? Що зруйнувало таємний союз БЮТ та Партії регіонів улітку 2009 року? Чому насправді розпалася помаранчева команда? Що відбувалося за лаштунками Майдану? Хто і чому отруїв опозиційного кандидата в президенти у вересні 2004 року? Як подолати найбільшу в історії повоєнної Європи гіперінфляцію? – Відповіді на ці та багато інших гострих і болючих запитань ви знайдете у книжці Віктора Ющенка.
Пов'язані товари