467 50 78
(044)

.Оптимістичні подорожі довоєнною Україною


.Оптимістичні подорожі довоєнною Україною .Оптимістичні подорожі довоєнною Україною .Оптимістичні подорожі довоєнною Україною
Перед нами книжка подорожніх нарисів про себе, про людей, про Україну. ЇЇ авторка щедро ділиться з читачем своїм досвідом мандрів, спостереженнями, відкриттями, емоціями в максимально відвертій, подекуди навіть викличній манері. І, що цікаво, це зовсім не сприймається як гра, як спосіб привернути увагу чи спровокувати. Все в цій книжці природнє, справжнє, засноване на здатності та вмінні помічати незвичайне у звичайному, радіти життю, захоплюватися, жартувати, іронізувати і, що дуже важливо, — любити.
"Це тексти про те, як вдало можна поєднувати роботу і відпочинок, діяльно й одночасно романтично любити Батьківщину, долати надумані й ненадумані страхи, виховувати доню й кохати чоловіка, вміти вигравати олімпіади, збирати фольклор, їздити на стажування і сприймати все це як подарунки долі, з одного боку, а з іншого, — самій собі і своїм близьким такі подарунки організовувати. Це дивовижний сплав невиправного романтизму і здорового прагматизму, який парадоксальним чином співіснує і в текстах, і в образі та особі їх автора. Такі собі «троянди й виноград, красиве і корисне"!

Марія Данилевич
Пов'язані товари