467 50 78
(044)

Особисто Я, особисто Тобі


Особисто Я, особисто Тобі Особисто Я, особисто Тобі
«Особисто хто? Особисто кому?»

    Іван Байдак – молодий львівський письменник, автор книги, яка впевнено увійшла у літературний процес XXI століття.  Видання – справжня літературна новинка, адже написана по-особливому: використання гіпертексту та своєрідне право вибору для читача – саме те, чим готова смакувати українська літературна аудиторія.
    У романі щонайширше розкривається психологія людських стосунків: закоханість, пристрасть, ніжність, інтриги у контексті сучасності. На головного героя чекає безліч випробувань: часом, терпінням, почуттями. Що ж станеться з ним? Чи зміниться герой після зустрічі сам-на-сам з долею? Чи стане з нею у двобій?
    Центральним образом роману «Особисто Я особисто ТОБІ» постає тридцятирічний Юра, життя якого не відрізняється нічим, від кожного успішного програміста: квартира у великому місті, робота у престижній фірмі, красиві дівчата та статус столично-львівського Дон Жуана. Герой задоволений своїм життям, пишається його стабільністю. Юра – улюбленець жінок, а вони – предмет його захоплення та натхнення. Від кожної з них він бере лише найкраще, тому стає досить перебірливим. Головний герой не може жити поза станом закоханості. По-мистецьки розшукує грацію, красу, обпікаючий погляд, ідеальну фігурку чи звичайнісіньку природність. Чи потрібна йому єдина, Юра не задумується, поки в його життя не вривається Саша. Саме її поява надає поштовх неочікуваному розвитку подій, історія набирає нових обертів.
    Сюжет роману динамічний. У ньому присутній елемент дороги – символ змін та роздумів, багато сексу, кави та думок, які автор у спорадичному порядку викладає наративно – від першої особи. Слід зазначити – важливе місце займають герої другого плану. Вони допомагають головному герою – Юрі розібратись у собі, а читачам – зануритись у події роману з головою.
Основна думка твору – важливість відкинути всі страхи перед своєю долею, дати шанс собі, а можливо, і не собі одному. Ця тема без сумніву актуальна, розрахована на широку аудиторію, зокрема, – на молодь.
    «Особисто Я особисто ТОБІ» – книга, яку варто тримати у домашній бібліотеці. Вона може стати ключем до розуміння чоловічих думок, адже, Іван Байдак бездоганно відобразив внутрішній світ та психологію героя, мотивації дій та їх наслідки.
Мар’яна Ничка
Пов'язані товари