467 50 78
(044)

Отаман Холодного Яру


Отаман Холодного Яру Отаман Холодного Яру
Історична повість про одну зі сторінок повстання проти польського поневолення під назвою «Коліївщина». У книзі описані події визвольного руху на території Середнього Подніпров’я, яким керував один зі сподвижників Максима Залізняка – Семен Неживий.

Під час написання повісті були використані матеріали польових досліджень працівників філіалу «Холодний Яр» Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» (завідувач Легоняк Богдан Васильович) і краєзнавців Мироненка Григорія Арсентійовича та Шмиголя Миколи Івановича.

"Це не просто історична книжка про козаків, а справжній пригодницький героїчний роман. Легкість і жвавість письма підхоплює на хвилю читання з першої сторінки. І ти вже пливеш – рядок за рядком – аж до другого берега. А там задума – непроста історія нашого народу. Але такі, як отаман Холодного Яру Семен Неживий, ланка за ланкою спричинилися до нинішніх перемог".
Василь Карп’юк

Сергій Зінченко народився 12 жовтня 1962 року в холодноярському селі Мельники Чигиринського району Черкаської області. Після закінчення фізмату Черкаського педінституту працював вчителем Боровицької, Головківської, Мельниківської шкіл, сільським головою с. Мельники. Нині працює вчителем фізики та трудового навчання Головківського НВК.

Автор історичної повісті «Літопис Холодного Яру», етнографічної розвідки «Народні ремесла і промисли Холодного Яру», збірки оповідань для дітей «Оповідочки від Владочки», фолософсько-критично-сатиричної повісті «Чи стане баба дівкою або Перевтілення Безрідного хутора».
Пов'язані товари