467 50 78
(044)

Перемога або смерть. Український визвольний рух у 1939 - 1960 роках


Перемога або смерть. Український визвольний рух у 1939 - 1960 роках Перемога або смерть. Український визвольний рух у 1939 - 1960 роках
«Перемога або смерть!» — гасло покоління, що змінило уяву про українців! Це книга про те, як було створено УПА, ким були і чим жили українські повстанці, чого прагнули, і куди їх це привело, про їх роль в Другій світовій війні і те, що сталося з ними після неї.

«Воля народам! Воля людині!» — під цим гаслом із вірою в серці та зброєю в руках піднялися на боротьбу тисячі українських хлопців і дівчат, сподіваючись вибороти свободу для рідної країни.
Тривалий опір Української повстанської армії тоталітарним режимам в умовах майже повної зовнішньої ізоляції — це одна з тих сторінок історії України, які й досі потребують неупередженого тлумачення істориками. Як була створена УПА, які завдання перед собою ставила, яку роль відігравала у часи Другої світової війни, якою була боротьба із гітлерівською окупацією та протистояння з НКВД... Висвітлюючи основні події цього масштабного народного руху, автор дає можливість небайдужому читачеві зорієнтуватися в історії покоління, яке змінило уяву про українців.
Пов'язані товари