467 50 78
(044)

Повстанська Абетка


Повстанська Абетка Повстанська Абетка Повстанська Абетка
Отримані кошти будуть направлені на забезпечення потреб маленьких дітей, що втратили батька, під час кривавих подій на Майдані.

21 листопада на Майдані Незалежності в Києві розпочалися національно-патріотичні протестні акції. Люди вийшли проти свавілля влади та правоохоронних структур, корупції, соціальної нерівності, безчинства спецпризначенців, а також на підтримку європейського курсу країни. У ніч на 30 листопада було віддано наказ застосувати силу до мирних мітингарів. Їх жорстоко побито та розігнано. Наступний ранок почав відлік часу Великої Революції. Революції Гідності, Честі, Самовідданості. Вона змінила мільйони доль українців, народила та загартувала мільйони сердець, забрала сотні Героїв. Проте Герої не вмирають, вони назавжди увійшли до історії та пам’яті, бо саме завдяки їм сьогодні Україна має свободу.
“Повстанська Абетка” — культурний, благодійний проект, ініційований художницею Поліною Мороз, та студією LLIWELL studio of creation. У проекті взяли учать 23 українські художники, що проілюстрували Абетку. В ній відтворено події минулої зими, очима сучасних митців, які приймали безпосередню участь в революції. Метою видання є збереження національної пам’яті в художніх образах сучасників подій. Отримані кошти будуть направлені на забезпечення потреб маленьких дітей, що втратили батька, під час кривавих подій на Майдані. Це 22 дитини дошкільного віку. Гроші для надання послуг будуть перераховані через координаційний центр допомоги постраждалим на Майдані “Родина Майдан”.
Пов'язані товари