467 50 78
(044)

Розіп’та муза. Антологія українських поетів, які загинули насильницькою смертю.


Розіп’та муза. Антологія українських поетів, які загинули насильницькою смертю. Розіп’та муза. Антологія українських поетів, які загинули насильницькою смертю.
Двотомна антологія "Розіп’ята Муза" вперше у такій повноті представляє українських поетів, які загинули від рук денікінців, більшовиків, німецьких загарбників, сталінського режиму, полягли на фронтах Першої та Другої світової, померли на засланні та у концтаборах.
"Упорядник антології Юрій Винничук розшукав і відкрив понад сотню раніше невідомих авторів, які публікувалися у періодиці першої половини ХХ-го сторіччя, уточнив роки смерті багатьох поетів за протоколами "трійок", відшукав поезії письменників, про яких досі невідомо було, що вони писали вірші (Г. Косинка, В. Чечвянський, Ю. Вухналь, Д. Бузько та ін.). Усього в антології представлено 322 автора.

Антологія "Розіп’ята Муза" – це промовистий мартиролог інтелекту нації, яка окрім Голодомору зазнала ще й таких жахливих спустошень у культурі, яких не зазнала жодна інша. Подвижницька праця упорядника, який збирав матеріали до антології понад 10 років, заслуговує окремого визнання."
Пов'язані товари