467 50 78
(044)

Секрети мозку. 12 стратегій розвитку дитини


Секрети мозку. 12 стратегій розвитку дитини Секрети мозку. 12 стратегій розвитку дитини Секрети мозку. 12 стратегій розвитку дитини
Батьки хочуть своїм дітям тільки найкращого, але слідувати цьому бажанню буває вкрай складно, особливо коли в повсякденному житті основна мета — просто вижити.

Деніел Сіґел та Тіна Брайсон не пропонують тайм-менеджмент для батьків або прості поради з виховання. У книзі «Секрети мозку» вони запрошують відправитися в подорож, яка познайомить ближче з мозком, його роботою та корисними стратегіями взаємодії з дитиною.

Завдяки книзі «Секрети мозку. 12 стратегій розвитку дитини» читачі дізнаються:
- про розвиток пам'яті
- як знайти компроміс між порядком та свободою
- що таке «майндсайт»
- чому важливо інтегруватися з іншими людьми
- як влаштована психіка
… та багато іншого!


Це цікава та захоплива книжка, присвячена дитячому розвитку. Вона допоможе налагодити відносини з дітьми, навчити їх корисних звичок та зробити все, щоб вони стали успішними членами суспільства.

В кінці видання ви знайдете корисні пам'ятки та шпаргалку вікового розвитку, в якій детально розписані особливості сприйняття для кожної вікової категорії.

Відгуки про книгу «Секрети мозку. 12 стратегій розвитку дитини»:

«Корисна книжка по вихованню для всієї родини... Автори багато матеріалу присвятили нейрофізіології, але описали його так, щоб було зрозуміло і дорослим, і дітям».
Kirkus Reviews

«Прості, розумні та ефективні рішення для вирішення конфліктів з дитиною».
Гарві Карп, педіатр
Пов'язані товари