467 51 37
(044)

Секрети мозку. 12 стратегій розвитку дитини


Секрети мозку. 12 стратегій розвитку дитини Секрети мозку. 12 стратегій розвитку дитини Секрети мозку. 12 стратегій розвитку дитини
175 грн
К
Батьки хочуть своїм дітям тільки найкращого, але слідувати цьому бажанню буває вкрай складно, особливо коли в повсякденному житті основна мета — просто вижити.

Деніел Сіґел та Тіна Брайсон не пропонують тайм-менеджмент для батьків або прості поради з виховання. У книзі «Секрети мозку» вони запрошують відправитися в подорож, яка познайомить ближче з мозком, його роботою та корисними стратегіями взаємодії з дитиною.

Завдяки книзі «Секрети мозку. 12 стратегій розвитку дитини» читачі дізнаються:
- про розвиток пам'яті
- як знайти компроміс між порядком та свободою
- що таке «майндсайт»
- чому важливо інтегруватися з іншими людьми
- як влаштована психіка
… та багато іншого!


Це цікава та захоплива книжка, присвячена дитячому розвитку. Вона допоможе налагодити відносини з дітьми, навчити їх корисних звичок та зробити все, щоб вони стали успішними членами суспільства.

В кінці видання ви знайдете корисні пам'ятки та шпаргалку вікового розвитку, в якій детально розписані особливості сприйняття для кожної вікової категорії.

Відгуки про книгу «Секрети мозку. 12 стратегій розвитку дитини»:

«Корисна книжка по вихованню для всієї родини... Автори багато матеріалу присвятили нейрофізіології, але описали його так, щоб було зрозуміло і дорослим, і дітям».
Kirkus Reviews

«Прості, розумні та ефективні рішення для вирішення конфліктів з дитиною».
Гарві Карп, педіатр
Пов'язані товари