467 50 78
(044)

Щедрий вечір, добрий вечір... Святкові обряди і звичаї українського народу


Щедрий вечір, добрий вечір... Святкові обряди і звичаї українського народу Щедрий вечір, добрий вечір... Святкові обряди і звичаї українського народу Щедрий вечір, добрий вечір... Святкові обряди і звичаї українського народу
Офіційна анотація: Зібрані Марією Пилипчак по селах Київщини, Вінниччини, Полтавщини, Чернігівщини, Волині та Прикарпаття впродовж тридцяти п’яти років традиційні українські народні колядки, щедрівки й вінчування стануть у пригоді під час святкування Різдва й Нового року в родині, дитячому садочку чи школі. Слова й мелодії зимових обрядових пісень, запропоновані у цій яскравій, з любов’ю ілюстрованій книжці, допоможуть зберегти родинну традицію, глибокий зміст і мистецьку красу українських зимових свят – від Різдва Христового, новорічних Маланки й Василя до самого Йордану.

Зимові християнські свята неможливо уявити без колядок і щедрівок! Ці пісні виникли на знак вшанування нашим пращурам новонародженого сонця, зустрічі весни, радіючи теплу і пробудженню нового життя.Колядували і щедрували великими групами людей, були там і діти, які вчилися співати і ходили з різдвяною зіркою.
Традиції не забулися, навіть зараз можна побачити щедрувальників і колядувальників на свята. Старовинні пісні актуальні і зараз, саме в збірці «Щедрий вечір, добрий вечір...», можна згадати такі відомі колядки і щедрівки як Свята Варвара, Господару-дару, Сидить Миколай та Васильова мати.
Родзинкою видання є чудові мелодії, які супроводжують кожен твір.
Пов'язані товари