467 50 78
(044)

Троєщинське Євангеліє


Книжка — бомба! Книжка — вибух! Книжка — шок!
Філігранний твір Антіна Мухарського майстерно поєднує жанри соціальної сатири, детективу, шпигунського роману та кримінально-містичної драми.
Серед героїв ви впізнаєте всіх (можливо, навіть себе). Адже сага про нас. Про українців — киян, донеччан і галичан, мешканців Харкова, Одеси, Трипілля, Стрия й далекого Лос-Анджелеса, чиї долі перетинаються на київській Троєщині та Оболоні.
Написана від імені спецагента СБУ, книга занурить у київський кримінальний світ 90-х та гламурні двохтисячні, перенесе на Майдани 2004 і 2013-го років. Разом з її героями ви станете свідком подій під Іловайськом.
Карколомний мікс історичних фактів, блискучих діалогів, фантастичних подій та несподіваних сюжетних поворотів не залишить байдужими читачів віком від 18-ти до 81 року.
Написаний за мотивами легендарної «ЖЛОБОЛОГІЇ», твір має всі шанси стати своєрідною літературною пам'яткою пострадянському поколінню українців, котрі намагаються відшукати відповіді на запитання «хто ми?», «звідки прийшли?», «куди прямуємо?», «у чому сенс нашого буття?».
Але головна його принада — ГУМОР!
Феєричний гумор Мухарського залікує рани, втамує болі, позбавить від зради, депресій, розчарувань, надасть життєвих сил. Адже саме в цьому вбачає автор свою творчу місію — ЛІКУВАТИ ДУШІ УКРАЇНЦІВ, спраглі за справжнім, лютим, інколи неполіткоректним і радикальним, але чесним та правдивим словом!
Пов'язані товари