467 50 78
(044)

Цікава розмова про мову. Чого тобі не розповіли на уроці


Цікава розмова про мову. Чого тобі не розповіли на уроці Цікава розмова про мову. Чого тобі не розповіли на уроці Цікава розмова про мову. Чого тобі не розповіли на уроці
Даний посібник — цікаве доповнення до шкільного підручника, створене на матеріалі авторської радіопередачі «Цікаве мовознавство», яка звучала в ефірі майже чотири роки. Книжка може бути використана на уроках української мови, на факультативах і заняттях мовного гуртка, а також для самостійного опрацювання школярами. Автор зосереджує увагу на темах, які розглядаються в школі побіжно або й зовсім не розглядаються: міфи та наукові гіпотези про походження мови, штучні мови, невербальні засоби спілкування, етнолінгвістичний аспект вивчення мов, письмо як результат і чинник цивілізаційного процесу, потенційні слова, фразеологізми, ігрові можливості слова, слово в літературному творі, реклама як вид мовної маніпуляції тощо.
Кожен розділ складається з невеликих завершених розповідей. Для закріплення матеріалу подаються творчі оригінальні завдання, розраховані на учнів молодших і середніх класів.
Книга буде цікавою як для школярів, так і для вчителів, студентів і всіх, хто цікавиться мовою.
Пов'язані товари