467 50 78
(044)

Творча крива. Як створити потрібну ідею в потрібний час


Творча крива. Як створити потрібну ідею в потрібний час Творча крива. Як створити потрібну ідею в потрібний час Творча крива. Як створити потрібну ідею в потрібний час
Нас довго переконували, що творчість — царина геніїв, результат непередбачуваного натхнення. Дар або є, або його немає. Одначе сучасні дослідження доводять, що у будь-якій творчій сфері — від написання бестселерів до заснування прибуткових компаній — комерційний успіх має тверде наукове підґрунтя. Розуміючи специфіку так званої творчої кривої — оптимального поєднання нового і знайомого, будь-хто може досягти комерційного успіху. Аналізуючи історії відомих людей, Ґаннет знайомить читача з чотирма законами творчого успіху й доводить, що за всіма видатними досягненнями стоять спільні закономірності.


Аллен Ґаннет, молодий підприємець з переліку "Топ-30 до 30" за версією журналів "Форбс" та "Інк.". Нині ж він — засновник і керівник агенції ринкового аналізу, серед клієнтів якої можна назвати корпорації "Майкрософт", "Хонда" і "Дженерал Електрик". Використовуючи концепцію великих даних, Ґаннет легко спростовує поширені міфи про божественну природу творчості, переконливо обґрунтовуючи виведений ним закон творчої кривої.
Пов'язані товари