467 50 78
(044)

Україна на стародавніх картах. Кінець ХV – друга половина XVIII


Україна на стародавніх картах. Кінець ХV – друга половина XVIII Україна на стародавніх картах. Кінець ХV – друга половина XVIII Україна на стародавніх картах. Кінець ХV – друга половина XVIII
Увага!!! Уточнюйте наявність книги до здійснення оплати.
Видання (у шкіряній обкладинці) "Україна на стародавніх картах. Кінець ХV – друга половина XVIII", об’єднує дві книги: "Україна на стародавніх картах. Кінець ХV – перша половина XVII ст."; Том 1, "Україна на стародавніх картах. Середина ХVII – друга половина XVIII ст.", Том 2) . Книга містить репродукції західноєвропейських карт із зображенням території України, що зберігаються у фондах Львівської наукової бібліотеки ім. Василя Стефаника НАН України, Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. Івана Франка та Центрального державного історичного архіву у м. Львові. У книзі представлено велику кількість карт із зображенням українських земель, що були видані у Європі тих часів. Факсиміле стародавніх карт доповнені ґрунтовними їх описами українською та англійською мовами.

Цікавий зміст, оригінальні ілюстрації, високоякісний папір, унікальне вишукане оформлення ручної роботи – це видання, яке стане розкішним подарунком не тільки для справжніх поціновувачів гарної книги, але і для тих людей, які небайдужі до історії розвитку нашої держави!
Том 1-2
Пов'язані товари