467 50 78
(044)

Володимир Винниченко — художник


Володимир Винниченко — художник Володимир Винниченко — художник Володимир Винниченко — художник
Відомий державний і політичний діяч України Володимир Кирилович Винниченко ввійшов в історію національної культури, як один із талановитих українських письменників, чиї твори: оповідання, повісті, романи, перекладались на різні мови світу, а вистави з великим успіхом йшли на сценах європейських театрів.

Впродовж всього свого життя Володимир Винниченко намагався поєднувати літературу і політику, що очевидно стало причиною того, що він був змушений перебувати далеко за межами рідної України.

В період еміграції Володимир Кирилович відкрив ще один свій талант – талант художника, дивуючи всіх своїми досягненнями.

Портрети, пейзажі, натюрморти майстра захоплюють багатою кольоровою гамою, наповненою світлом і повітрям. В його картинах практично вітсутні похмурі відтінки, які іноді зустрічаються на сторінках його літературних творів.

При житті автора його твори експонувалися на виставках у Львові, Парижі, де отримали позитивні відгуки художників і мистецтвознавців.

В альбомі” Володимир Винниченко – художник” – подано його мистецький доробок: близько півтори сотні творів олійного живопису та графіки, а також картини, подаровані родині Винниченка закордонними українськими художниками і зарубіжними митцями, – цю неоціненну спадщину майстра слова і пензля передала в Україну в 2000-2002-их роках, згідно з заповітом його дружини Розалії Винниченво, Українська Вільна Академія Наук у США.  
Пов'язані товари