467 50 78
(044)

Як обрати стиль лідерства


Як обрати стиль лідерства Як обрати стиль лідерства Як обрати стиль лідерства
Четверту книжку серії Harvard Business Review — «Як обрати стиль лідерства» — написали Роберт Танненбаум та Воррен Шмідт, відомі професори та консультанти з питань психології

Ви бос. Чи варто вам усі рішення ухвалювати одноосібно Чи, може, спершу обирати стратегію, а потім переконувати колег у правильності своїх ідей Обговорювати все з підлеглими, але остаточний висновок залишати за собою, чи доручати вирішення проблем своїй команді Кожен підхід в управлінні має свої переваги та недоліки.

Книжка «Як обрати стиль лідерства» аналізує різні моделі менеджменту, показує зразки лідерської поведінки і допомагає обрати саме той стиль керування, який буде доречним у конкретній ситуації та забезпечить ефективне досягнення бажаних цілей.

Роберт Танненбаум був американським професором з організаційної психології Університетської школи UCLA Андерсона (Каліфорнійський університет в Лос-Анджелесі). Відомий своїми роботами в галузі питань лідерства та організації.

Воррен Шмідт є президентом Chrysalis, Inc., навчальної та консалтингової компанії. Він також є професором у Південному Каліфорнійському університеті та в Каліфорнійському університеті в Лос-Анджелесі.
Пов'язані товари