467 50 78
(044)

Єврейська цивілізація. У 2-х томах. Оксфордський підручник з юдаїки


Єврейська цивілізація. У 2-х томах. Оксфордський підручник з юдаїки Єврейська цивілізація. У 2-х томах. Оксфордський підручник з юдаїки Єврейська цивілізація. У 2-х томах. Оксфордський підручник з юдаїки
Книга «Єврейська цивілізація. Оксфордський підручник з юдаїки» є перекладом The Oxford Handbook of Jewish Studies. Це – унікальне для української гуманітаристики видання, у якому представлено історію науки про єврейство від її зародження до сьогодення. Перед читачем відкривається весь обшир «єврейської цивілізації»: історія громад у різних регіонах (мусульманські країни, християнський Захід, Центрально-Східна Європа та ін.) та за різних часів (талмудичний період, Середньовіччя, модерна доба, новітні часи). Книга знайомить з історією єврейських мов, розмаїттям літератури, єврейським містицизмом, теологією, бібліїстикою. У виданні представлено статті з історії єврейського мистецтва, кіно та музики, соціології, демографії, ґендерних студій та інших дисциплін, які об’єднує юдаїка.
Видання адресовано викладачам та студентам гуманітарних факультетів, а також усім, хто цікавиться єврейськими історією та культурою.
Пов'язані товари