467 51 37
(044)

Ремінь "Скіфський Олень" чорний


 • Стать:

  Жінка, Чоловік

 • Артикул:

  542483

 • Колір:

  чорний

 • Склад:

  метал, натуральна шкіра

Ремінь "Скіфський Олень" чорний
Пряжка ременя створена у вигляді скіфського оленя, одного з міфічних персонажів скіфських племен, що панували у VII—III ст. до н. е. на території сучасної Південної та Південно-Східної України.

Олень у скіфській міфології є носієм сексуальної енергії, життєдайної сили, величної краси і безсмертя, оскільки його грандіозні роги відновлюються кожної весни, як древо життя. Золотаво-червоний колір шкури благородного оленя порівнювався з сонцем.


До пряжки, через планку кріпиться шкіряний підпряжник, з’єднаний до самого ременя гвинтом, що дозволяє легко вкоротити пасок.

Пасок виготовлений з натуральної шкіри.


РОЗМІР:

Розмір пряжки 73х50 мм.

Довжина паска 120 см.

Ширина паска 38 мм.


Про виробника:
В своїх виробах, "Клямра" відновлює давнє гуцульське мистецтво – мосяжництво. Мосяжем на Гуцульщині називали сплав міді, олова та сурми. З нього виготовляли різноманітні вироби, бардки, люльки, прикраси, в тому числі і пряжки до ременів. Усі наші пряжки відлиті з латуні. Після відливу кожна пряжка доводиться майстром в ручну, тому кожна пряжка індивідуальна. Після обробки пряжку покривають патиною. Така пряжка прослужить вам дуже довго, адже в неї є справжня душа. Паски до ременів виготовляються зі справжньої шкіри.
Пов'язані товари