Увага!! Вартість доставки цього товару оплачує отримувач за тарифами перевізника.
Книга пропонує читачам невеликий історичний екскурс від найдавніших часів до сьогодення, через історію Великого Поділля до суспільно-політичного і культурного розвитку громади кінця ХІХ — початку XX ст. у межиріччі нижніх течій Серету і Збруча при впаданні в Дністер.
Уперше подано створені авторами карти-ілюстрації, у яких використано, основні принципи оформлення карт, картографічна семіотика і сучасні географічні реалії: «Нова карта Великого Поділля, укладена згідно з давніми і новими відомостями про великі і малі землі Подільські з середини ХІХ — початку XX століття» та «Карта буття Борщівської народної сорочки кінця ХІХ — початку XX століття на полудневих землях між Серетом і Збручем, відтятих Дністром».
Розглянуто художні і технологічні особливості чоловічої і жіночої борщівської народної сорочки всієї досліджуваної території, за якими здійснено класифікацію і розділення на Серето-Дністровський і Збруцько-Дністровський кути та їх осередки, доповнено ілюстраціями.
Звичайну частину книги займає альбомно-ілюстративний розділ з 144-ма святковими жіночими і чоловічими борщівськими народними сорочками, розміщеними згідно з їх поділом на кути та осередки. Сорочки, які увійшли до видання, досліджені під час експедицій (2009 — 2015 рр) по селах краю та у приватних колекціях. До кожної сорочки створені авторами ілюстрації-схеми, котрі достеменно відтворюють техніки, способи вишивки та відкривають навіть найдрібніші деталі орнаменту. Всі досліджувані матеріали датовані кінцем ХІХ — початком XX століття.
Видання призначене для студентів, викладачів, мистецтвознавців, поціновувачів борщівської народної сорочки, широкого кола читачів, усіх, хто прагне навчитися вишивати традиційними швами, відроджуючи українську народну вишивку.