467 50 78
(044)

Ідеалом було страхіття. Ленінізм і студентська боротьба за волю в країнах Східної Європи


Ідеалом було страхіття. Ленінізм і студентська боротьба за волю в країнах Східної Європи Ідеалом було страхіття. Ленінізм і студентська боротьба за волю в країнах Східної Європи Ідеалом було страхіття. Ленінізм і студентська боротьба за волю в країнах Східної Європи
61 грн
К
Книга сучасного італійського історика й літератора Даніла Збрани "Ідеалом було страхіття" уперше побачила світ 2006 року на його батьківщині, а відтак прийшла і до українського читача. Це — докладна розповідь про боротьбу студентства та молоді з "привидом комунізму", який став кривавим монстром XX століття в республіках Східної Європи і колишнього СРСР, про сповнену трагізму історію України та її національно-визвольний рух, про нашу славу і нашу гордість — українських лицарів свободи.

Окрім багатого фактологічного матеріалу в книзі широко використано далеко не завжди доступні українському читачеві численні праці східноєвропейських істориків та політиків, а також твори громадян колишнього СРСР, що в минулі часи могли побачити світ лише за його межами. Як і італійське видання, книга адресується насамперед молодіжній читацькій аудиторії, для якої є особливо цінним посібником з вивчення складних сторінок історії України XX століття у контексті подій, що розгорталися тоді в цілому ряді інших країн. Книга приваблює своєю концептуальністю, а навіть і конспективністю, доступним викладом зібраного в ній матеріалу, легкістю, з якою читаються її сторінки. Разом з тим вона дає українському читачеві шанс подивитися на наше минуле очима нібито зовсім сторонньої людини, для якої це минуле раптом стало часткою її особистого життя.
Пов'язані товари