467 50 78
(044)

Хроніка-2000. Зарубіжне шевченкознавство (з матеріалів УВАН). №85. Частина 1


Хроніка-2000. Зарубіжне шевченкознавство (з матеріалів УВАН). №85. Частина 1 Хроніка-2000. Зарубіжне шевченкознавство (з матеріалів УВАН). №85. Частина 1 Хроніка-2000. Зарубіжне шевченкознавство (з матеріалів УВАН). №85. Частина 1
Український культурологічний альманах «Хроніка-2000» - інтелектуальне видання, яке подає обрис історичної та культурологічної думки в Україні. Першочерговим завданням альманаху є публікація текстів малознаних або невідомих історичних, філософських, культурологічних, художніх творів. Кожен випуск є свого роду раритетним з огляду не лише на невеликий наклад, а й унікальний зміст.

У двотомнику «Зарубіжне шевченкознавство» надруковано матеріали з періодичного збірника «Шевченко», який видавався Інститутом шевченкознавства Української Вільної Академії Наук (УВАН) і виходив дрібним накладом у 1940-1950-х рр. На сьогодні це справжній букіністичний раритет, який можна знайти переважно в США і Канаді у бібліотеках родичів колишніх авторів.

Крім статей зі збірника «Шевченко», упорядниками подано маловідомі статті з інших неперіодичних видань УВАН української американської діаспори, зокрема статті видатних науковців і культурологів: Є. Маланюка, В. Міяковського, В. Петрова та ін. Велику ексклюзивну цінність має ілюстративний матеріал, що також зберігається в архіві УВАН.
Пов'язані товари