467 50 78
(044)

Культова 20 Львова


Культова 20 Львова Культова 20 Львова
Вони залишили по собі чудові мелодії, картини, архітектуру, книги і послання, які змінили життя мільйонам людей. Вони спільні у своїй геніальності, але зовсім різні у приватних історіях. Хтось був авантюрником і ловеласом, хтось, ніби у добрій казці, зі злидаря став казково багатим, заввиграшки підкоривши собі усесь світ, а інший, відкинувши марноту марнот, грав у піжмурки зі смертю чи торував шлях до власного божевілля.

Книга " Культова 20 Львова" розповідає про львів'ян, без яких наше місто було б далеко не таким. Причому, не зважаючи на те, звідки на нього дивитися: з останнього поверху міської ратуші, пивниці на куті площі Ринок чи з віденської площі Шварценберг. Бо, як казав один мудрий гебрей, головне не де ти, а головне, хто ти... а наші герої зробили так, що Галичина стала відомою на увесь світ.

Тож,відступаючи від академічної сухості, намагаючись зрозуміти кожен характер і кожну епоху, у якій жила "двадцятка", ми даруємо цю книгу усім тим, хто любить цікаві оповідки та біографічне чтиво, а насамперед, Львів, що як кожен старий дім, має своїх привидів і свої історії.
Пов'язані товари