467 50 78
(044)

Культура ранньомодерної Європи


Культура ранньомодерної Європи Культура ранньомодерної Європи Культура ранньомодерної Європи
Презентуючи книгу Василь Балух зазначив:
"Матеріали для  книги «Культура ранньомодерної Європи» збиралися понад 20 років. Підручник є продовженням розгляду проблем історичного і культурного поступу Європи і взагалі всієї світової цивілізації зусиллями українських вчених. Він присвячений епосі ХVІ – першої половини ХVІІІ століть, впродовж якої культура західноєвропейських країн набула тих  розвинутих форм, які виокремили Європу з усього світу і яку виділяють як особливий тип європейської культури. Саме в цей час стали виявлятися контури європейської культури. Реформація, що розпочалася в епоху Відродження, була вже зародком нової культури. Вона не лише привела до переосмислення догматів християнства, але й змінила духовну атмосферу в суспільстві. Завдяки Реформації європейці вибороли право обирати віру, що дозволило їм згодом розробити поняття свободи совісті – одне з головних у системі громадянських прав і свобод.

Відбуваються суттєві зміни і в інших сферах духовного життя європейців. З’являється світське мистецтво, зароджується роман як літературний жанр, опера і сучасний театр; виникають національні наукові центри, з’являються перші газети, дипломатичний етикет, нові жанри і стилі мистецтва".

Для студентів вищих навчальних закладів, викладачів шкіл, гімназій, коледжів, ліцеїв і всіх, хто цікавиться надбанням світової культурної спадщини.
Пов'язані товари