467 50 78
(044)

Куркуль


Куркуль Куркуль Куркуль
Трагічний 1930 рік, Україна, Харківщина. Історію однієї сім’ї написано на основі реальних подій. Родина Шевченків переживає буремні часи. Федот не хоче мовчки коритися новій владі, а його брат Петро — підлабузник, плазує перед совєтами й потай домагається Федотової дружини Сашки.

Особисте накладається на суспільне. Червоноармійці швидко потопили в крові невеличке повстання селян проти колективізації. У Шевченків знайшли приховані запаси, хитро випитавши про них у дитини. Сім’ю в нелюдських умовах етапують на заслання в Карелію. Саме там розкриється вся правда про Петра і відбудеться останній бій двох рідних братів.

Про автора:
Максим Бутченко колись працював на шахті Донбаса. Сьогодні він один з авторів молодого журналу «Новое время», уже видав книжки «Три години без війни» та «Художник війни». Остання перекладена чеською та англійською.

«Незабаром вийде моя книга "Куркуль" - про мого прадіда, який потрапив під жорна 30-х. Це був темний період, але він визначив багато. Упевнений, втрата незалежності мислення сталася саме тоді. Упевнений, щоб передбачити майбутнє потрібно зрозуміти минуле. Моя книга саме про це».
(с) Максим Бутченко
Пов'язані товари