467 50 78
(044)

Павло Шандрук. Перша світова війна і три російсько-українські війни


Павло Шандрук. Перша світова війна і три російсько-українські війни Павло Шандрук. Перша світова війна і три російсько-українські війни Павло Шандрук. Перша світова війна і три російсько-українські війни
Становлення особистості генерал-поручника Павла Шандрука — керівника Українського Національного Комітету й командувача Української Національної Армії у Збройних силах Німеччини в 1945 році — припало на Першу світову та три Російсько-Українські війни 1918-1920 років, тобто, на загарбницькі війни, що їх розпочала й вела проти незалежних народів і держав Російська імперія незалежно від того, була вона «царською», «червоною» чи «білою».

Штабс-капітан Російської імператорської армії, а в 1918-1920 роках сотник, курінний, підполковник і полковник Армії Української Народної Республіки Павло Шандрук у всіх цих війнах був не тільки «вояком переднього краю». Висока ерудиція і фахова історична підготовка дозволили йому пізнати, зрозуміти й висвітлити на високому рівні тогочасні військові операції та політичні події в десятках фундаментальних статей. А після Другої світової війни — в книжці «Сила доблесті», виданій англійською та українською мовами.

Для всіх, кому небайдужа українська військова історія.
Пов'язані товари