467 50 78
(044)

Про Григора Пинтю, Олександра Духновича, Івана Силу, Адальберта Ерделі, Августина Волошина


Про Григора Пинтю, Олександра Духновича, Івана Силу, Адальберта Ерделі, Августина Волошина Про Григора Пинтю, Олександра Духновича, Івана Силу, Адальберта Ерделі, Августина Волошина Про Григора Пинтю, Олександра Духновича, Івана Силу, Адальберта Ерделі, Августина Волошина
Олександр Гаврош розповідає у цій книжці про дитячі роки своїх видатних земляків, мешканців Закарпаття – одного з найцікавіших куточків нашої країни.

Читайте про дитинство одного з найвідоміших карпатських опришків Григора Пинтю, і дізнавайтеся, як полювати на диких вепрів і долати життєві перешкоди. Прямуйте до мети разом із духовним батьком закарпатців Олександром Духновичем, який став творцем першого українського букваря народною мовою. Загартовуйте тіло і дух, знайомлячись із життям Івана Сили – відомого важкоатлета й циркача, чемпіона Європи з культуризму, який ще хлопчиком зумів здійснити один із подвигів Геракла. Дізнайтеся про небезпечні дитячі пригоди одного з найвідоміших і найдорожчих українських художників Адальберта Ерделі, а також відкрийте для себе секрети майбутньої успішності Августина Волошина – Президента Карпатської України, який вперше легітимним шляхом проголосив незалежну українську державу.
Пов'язані товари