467 50 78
(044)

Прислів'я українські


Прислів'я українські Прислів'я українські Прислів'я українські
Ця книга - чудова мистецька книжка для діток і дорослих, у якій зібрані давні українські приказки у сучасному оформленні.  
   Художниця-ілюстаторка книги розповідає про свій проект:
   "Малюнки виконані на крафті: мені подобається цей папір, я вільно себе почуваю працюючи з ним. Коли персонажі були лінійно відмальовані, я спробувала надати їм кольору, об'єму на моніторі, застосувати текстури. Мені сподобався процес і результат. Власне, так і почала працювати в такій техніці. Скоріш, це випадкова знахідка, хоча, можливо, є моїм переосмисленням раніше побаченого і вподобаного.
    Вислови обирала відповідно до своїх уподобань. Залежить від конкретної ілюстрації. Бувало, прочитаю прислів'я і одразу бачу, як його можна цікаво візуально скомпонувати, щоб зображення і шрифт цілісно співпрацювали. Часом, текст і образ з`являлись синхронно, коли, наприклад, згадувала вже відомі мені прислів'я, такі як: «Яке їхало  −  таке здибало» чи «Рот на замку». Деякі ілюстрації з’являлись в протилежній послідовності, як от «Чужа душа − темний ліс». Для інших висловів не одразу бачила кінцеве зображення, тож треба було чекати, щоб ідея «настоялась».
Пов'язані товари