467 50 78
(044)

Спадок


Спадок Спадок
200 грн
К
Сюжет роману побудовано на легенді, що згідно із заповітом гетьмана Полуботка в Банку Англії з XVIII століття зберігається золотий скарб, який може отримати нащадок гетьмана лише за умов, що Україна стала незалежною державою. Ця легендавже кілька століть хвилює багатьох дослідників і авантюристів. Авторка роману пропонує власну версію цієї історії. Ймовірний нащадок гетьмана Полуботка претендує на спадщину і звертається по допомогу в юридичних аспектах до Кейт, англійського адвоката українського походження.
Отримання спадщини може змінити баланс сил між Російською федерацією і незалежною Україною, а також матиме серйозні наслідки для Банку Англії, тому дії адвоката привертають увагу спецслужб. Тарас, офіцер російської служби безпеки, отримує завдання запобігти претензіям на спадок. Дія роману відбувається у Великій Британії, Росії, Аргентині, Україні. Сюжет побудований таким чином, що ситуація розглядається з точки зору як Кейт, так і Тараса. Автор проводить читача через складні механізми відстеження архівної документації, факт і вимисел у романі ретельно переплетені: легенда існування козацького скарбу, факти попередніх спроб членів сім’ї Полуботка претендувати на козацьке золото, історія репресій з боку радянської влади по відношенню до реальних членів сім’ї автора, приватні щоденники, архівні документи... З рецензії на книжку в газеті Independent: "Легендарне козацьке золото, російські агенти, переслідування українців, дивний заповіт - інгредієнти цього смаковитого дебюта".
Анна Шевченко народилась у Києві. Має ступінь магістра філософії Кембріджського університету. Володіє сімома мовами. Автор багатьох статей та двох книг з питань крос-культурних комунікацій, а також романів “Спадок“ та “Гра”. Роман перекладено дванадцятьма мовами. Український переклад з англійської мови здійснила Тетяна Некряч — доцент кафедри теорії і практики перекладу Інституту філології Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка.
Пов'язані товари