467 50 78
(044)

Спомини


Спомини Спомини Спомини
291 грн
К
Це особисті спогади патріарха Йосифа Сліпого, яким уже 50 років. Патріарх надиктовував їх своєму секретарю Іванові Хомі протягом року. Всього було записано сім рукописних зошитів. Іван Хома надрукував їх на друкарській машинці, і цей машинопис пролежав в архіві півстоліття. Сприяв виходу книги о. Іван Дацько, який був особистим секретарем Патріарха Йосифа.
Спільна робота о. Івана Дацька та д-ра Марії Горячої над книгою тривала два роки. І лише тепер книгу споминів видав Інститут св. Климента Папи у Римі Українського католицького університету спільно з Інститутом екуменічних студій УКУ.
Блаженіший кардинал Любомир Гузар ділиться своїми особистими спогадами про Патріарха Йосифа Сліпого: «18 років ув’язнення митрополита були сповнені фізичних та моральних терпінь. Про ці його поневіряння дещо відомо, хоча сам блаженіший про них не любив говорити. Однак є один аспект усіх цих страждань у неволі, на який не звертають уваги, але який, я думаю, був для нього особливо болісним – у тюрмах і таборах кир. Йосиф не міг сповнити те, до чого був покликаний».
Пов'язані товари