467 50 78
(044)

Це наше і це твоє: моя перша книжка про Україну


Це наше і це твоє: моя перша книжка про Україну Це наше і це твоє: моя перша книжка про Україну Це наше і це твоє: моя перша книжка про Україну
Яскрава 3D-книжка від генерального продюсера телеканалу "Плюсплюс" Іванни Найди відкриє дітям захоплюючі факти про Україну. На шести кольорових розворотах маленькі читачі дізнаються про те, що найбільший у світі літак та найдовший музичний інструмент — український, що в нашій країні винайшли гасову лампу, відкрили один з перших природних заповідників, що в Україні — найродючіші ґрунти й найбільші поклади солі у Європі.
Телеканал "Плюсплюс" обіцяє випустити продовження :)

«Я дуже захоплююсь нашою країною, і мені дуже хотілось передати це захоплення нашим дітям. Спочатку були мультфільми, які так і називались — „Це наше і це твоє“, які теж розповідали цікаві факти про Україну. Виникла ідея продовжити цю історію й видати книжку. Цей проект був створений як реакція на події останнього року в нашій країні. Події, свідками яких стали і наші діти. Мене не полишало питання: „Ну як можна не любити таку прекрасну країну?“, „Чого нам не вистачає, щоб бути патріотами?“. І я подумала, що, можливо, нам чогось не розповіли в дитинстві? От ми і спробували розповісти», — сказала Іванна Найда.

Розмір книги: 43 х 29 см.
Пов'язані товари