467 50 78
(044)

Відкрите суспільство. Реформування глобального капіталізму


Відкрите суспільство. Реформування глобального капіталізму Відкрите суспільство. Реформування глобального капіталізму Відкрите суспільство. Реформування глобального капіталізму
Книга Сороса "Відкрите суспільство: реформування глобального капіталізму"  є переглянутим і доповненим виданням його книги "Криза глобального капіталізму" (1998). В ній він зібрав головні ідеї свого життя, на яких ґрунтуються панівні принципи організації глобального відкритого суспільства.
Джордж Сорос — видатний американський мільярдер, мислитель і філантроп. Переживши німецьку окупацію Угорщини, він 1947 р. переїхав з родиною до Англії, де навчався в Лондонській школі економіки. Від 1956 р. мешкає у США.

Сороса вважають одним з найуспішніших інвесторів світу. Його світогляд сформувався під впливом філософських ідей Карла Поппера, зокрема його теорії відкритого суспільства. Від 1979 року Сорос активно сприяє просуванню ідей і практичному формуванню відкритого суспільства в різних регіонах світу через розлогу мережу своїх благодійних фондів.
Пов'язані товари