467 51 37
(044)

Благословенне місто Львів


 Благословенне місто Львів
Львів розташований на етнічних українських землях і є одним з головних нервових вузлів українського народу, найважливішим клапаном його серця, вічним збудником честолюбства, гордості і потягу до волі. як у батьків різних націй приходять на світ фізично міцні діти, так в ареалі Львова, що забезпечував безпосередній контакт різноманітних ментальних світів, зроджувалася сила і велич духу. Упродовж століть ці світи жорстко конкурували між собою, виставляючи на поле змагань найкращих своїх представників.
Не один колишній львів’янин, нині мешканець Києва, Москви чи Нью-Йорка, сподівається знову наситити своє серце флюїдами Львова, відчути солодку відповідність свого внутнішнього ритму з пульсом буття: в ту мить, коли довговічне каміння нашіптує про нетлінні цінності світобудови, коли історію прочитуєш навіть дотиком руки, — кров по жилах струменить так лагідно, як вода лісового струмочка.
Це подарункове видання — щедро ілюстроване найрізноманітнішими світлинами міста Лева. Текст подано українською і англійськими мовами. Якщо хочете відвідати Львів — просто відкрийте цю книгу — і ви вже там.
Пов'язані товари