467 50 78
(044)

Повість про велике розселення слов'ян


Повість про велике розселення слов'ян Повість про велике розселення слов'ян
Ця книга - сучасний погляд на складний і трагічний період європейської історії IV - VIII ст., який отримав назву Великого переселення народів. У центрі уваги його заключний етап - велике розселення слов'ян, що почалося передусім з території сучасної України. Слов'яни, об'єднані у військові союзи, здолавши опір Візантійської імперії, розселилися у Подунав'ї і на Балканах, прийшли у межиріччя Одеру і Ельби, до Балтійського узбережжя, а також просунулися у північно-східному напрямку. Саме велика слов'янська міграція у ті далекі часи заклала підвалини сучасних слов'янських народів і країн.
Науково-популярні нариси доповнено літературними текстами, які оповідають про окремі драматичні події буремної європейської історії. Ця повість ґрунтується не лише на відомостях із літописів та хронік, але й стародавніх легендах та билинах сучасних слов'янських народів. Чимало яскравих подробиць тогочасних подій стало можливим відтворити завдяки багаторічним археологічним дослідженням.
Образ доби ілюструють численні археологічні знахідки і карти, завдяки співпраці художника та дослідників відтворено картини давно минулих часів.
Книга розрахована на широкий читацький загал, а також буде корисною для тих, хто професійно вивчає українську історію - викладачів, студентів, учителів, учнів.
Пов'язані товари